Saç Ekimi Fiyatları 2017

Salı, 06 Haziran 2017 Yazar
Saç Ekimi Fiyatları 2017

Saç ekimi fiyatları, yapılacak işleme göre değişmektedir. İşlemin yapılacağı hastane veya klinik, İşlemi yapacak olan doktor, İşlem sırasında kullanılan malzemeler, Tedavinin yapıldığı klinik ya da hastanede sunulan hizmetler fiyata etki eden faktörlerdir.

Saç dış görünümü etkileyen önemli bir faktördür. Herkes gür ve canlı saçlara sahip olmak ister. Günümüzde ve geçmişten bu yana insanların en büyük problemlerinden biri olan saç dökülmesi özellikle erkeklerde çok fazla görülmektedir. Bu durum çoğu zaman insanları olumsuz etkilemektedir. Yaşça olduğundan büyük göstermekte ve bu durumu yaşayan insanlarda öz güven eksikliğine sebep olmaktadır. Saç kaybına hırsı sorunlar, yemek alışkanlıkları ve aşırı stres etkili olmaktadır. Saç ekimi yapmak isteyen insanlar, genellikle internette bir fiyat araştırma içerisine girmektedir. Saç ekimi hakkında birçok bilgi bulabiliriz fakat saç ekimi fiyatları hakkında bilgi toplayabilmek biraz zordur. Çünkü sağlık kuruluşları genelde saç ekimi fiyat listesi gibi bir paylaşım yapmamaktadırlar. (daha&helliip;)

Saç Kesilmeden Ekilebilir Mi ?

Salı, 06 Haziran 2017 Yazar
Saç Kesilmeden Ekilebilir Mi

Saç kaybı özellikle bayanlarda psikolojik açıdan yıkıcı olabilmektedir. Buna sebep olarak hormonal değişiklikler, ilaçlar, kanser, stres gibi durumlar saç kaybına sebebiyet vermektedir. Ancak günümüzde artık saç ekimi ile bu durum aşılma noktasına gelmiştir.

  • Saç ekiminde sadece 4-5 saat ayırarak saç kesimi söz konusu olmadan seyrek bölge çalışması yapımı son derece tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir.
  • Saçı kesmeden saç ekimi profesyonellik, uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir işlemdir.
  • Saç ekimi öncesi saça hiçbir kimyasal ürün kullanılmamalıdır.
  • Kafein tarzı içeceklerden uzak durulmalıdır.

(daha&helliip;)

Saç Ektirenlerin Yorumları

Salı, 06 Haziran 2017 Yazar
Saç Ektirenlerin Yorumları

Saç dökülmesi fiziki bir rahatsızlığın dışında psikolojik bir rahatsızlık haline gelmektedir. İşte bu yüzden bu rahatsızlığa kalıcı çözümler sunulmuş ve gelişen teknolojiyle birlikte saç ektirme yöntemi geliştirilmiştir. Saç ekimi hem kadınlar da hem de erkeklerde lokal anestezi yöntemiyle uzman kişiler tarafından yapılan bir  uygulamadır.  Kelliğe ve saç dökülmesine kalıcı çözüm sunan bir uygulamadır. Uygulanışı genellikle saçların yoğun ve güçlü olduğu bölgelerinden alınarak seyrek ve güçsüz bölgelerine nakli ile gerçekleştirilmektedir. İnsanların dış görünüşlerine verdiği önemin artmasıyla saç ekimi işlemleri de çoğalmaktadır. Her ne kadar bu işlem basit gibi dursa da yine de uzmanlar tarafından hastane ortamında yapılması gerekir. (daha&helliip;)

Prp

Salı, 06 Haziran 2017 Yazar
Prp

PRP saç tedavisi uygulamasında sorun yaşayan hastada 10 cc kan alınıp laboratuar ortamında hazırlanarak kırmızı kan elde edilir. Bu kandaki akyuvarlar, trombositler özel bir işlemden geçerek PRP tedavisi için hazırlanır. Saç dökülmelerinin başladığı ya da zayıflamanın hâkim olduğu bölgelere enjekte edilerek tedavi yapılır. İşlem 30 dk kadar sürer ve herhangi bir acı ya da iz oluşmaz. İşlem sonrası hasta sosyal hayatına devam edebilir. Bu seans üç ay boyunca ayda bir kez olarak yinelenir. İşlemin uzun süreli olabilmesi için de senede bir tekrar edilmesi önerilir. (daha&helliip;)

Kök Hücre Saç Ekimi

Salı, 06 Haziran 2017 Yazar
Kök Hücre Saç Ekimi

İşlevsel olarak farklılaşmamış, vücudun herhangi bir organında veya dokusunda özel bir şeyler yapabilmek için tam olarak olgunlaşmamış karmaşık yapıya sahip olan öncül hücrelere kök hücre denir. Öncül olan bu hücreler bedenin başka hücrelere dönüşebilme yeteneğine sahiptir. (daha&helliip;)

Kaş Ektirme

Salı, 06 Haziran 2017 Yazar
Kaş Dökülmesi Nedenleri

Kaşlar yüzü tamamen ortaya çıkaran, bütünlüğü koruyan ve ifadede büyük anlam taşıyan ve estetik açıdan büyük bir artısı olan yapıdır. Kaşlar aynı zamanda duygu ve düşüncelerin belirtilmesinde, jest ve mimiklerde etkilidir. Bireyin kaş hareketleri ile duygular dışa vurulabilir. Kaşlar darbeler, yanıklar, kazalar ve cilt rahatsızlıkları sonucunda kaybedilebilir. Bunların dışında günümüzde artık kaş şekillendirilmeleri çok fazla yapılmaktadır. Kaşlar bir süre sonra sıkça alınmalardan dolayı deyim yerindeyse küser ve çıkmamaya başlar. İşte bu durumlarla karşı karşıya kalındığında yapılacak işlem kaşın bazı bölgelerini kalınlaştırmaktır. (daha&helliip;)

TOP